cayyolu kuyu suyu
slider image 2 slider image 2 slider image 2 slider image 4
This is an example of a HTML caption with a link.
Suyumuz, T.C. Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezince verilmiş içilebilir nitelikte olduğunu gösterir analiz raporuna sahiptir.Ve içilebilir nitelikte olduğu böylece ispatlıdır.

Araçlarımız ve kullandığımız teknik tamamlayıcı ekipmanlar sayesinde ister içilebilir nitelikteki suyumuzu sitenizin veya kurumunuzun su depolarına boşaltalım, isterseniz sulanacak yeri gerek araç üzeri sulama sistemimizle gerekse yeterli uzunluktaki sulama hortumlarımızla tüm yeşil alan ve ağaçlarınızı sulayalım.

Üstelik Ankara'nın neresinde olursanız olun, biz sizin için ordayız. Ankaranın her yerinde ki yeşil alanlara tankerle kuyularımızdan çıkarttığımız suyumuzu taşıyoruz.
Post Image 1

Gerek araç filomuz gerekse günlük su çıkartma ve nakliye kapasitemiz aynı anda en az 4 adet günlük 2 bin metre beton üreten,beton santralinin tüketimini karşılamaya yeterlidir. Ankaranın her yerinde ki beton santralleri tankerle kuyularımızdan çıkarttığımız suyumuzu taşıyoruz.

Post Image 1

Suyumuzu övmek gibi olsun ama :D Suyumuzun 3 boyutlu kimyasal analizleri mevcuttur. Bu analizler neticesinde sizlere diyoruz ki suyumuz çamaşırhaneler için oldukça yararlıdır. Çünkü suyumuzun demir oranı %0 dır. Profesyonel çamaşırhaneler demir oranının önemi gayet iyi bilir bizler gibi. Ankaranın her yerinde ki çamaşırhanelere tankerle kuyularımızdan çıkarttığımız suyumuzu taşıyoruz.

Ankara da ki tüm inşaatlerınızın kullanım üretim ve test amaçlı tankerle taşıma suyu ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Ankaranın 4 farklı yerinde bulunan su dolum tesislerimizle , şantiyelerinize daha yakınız .

Hidrolik ve pnomatik sistemli araçlarımızda bulunan ve şaft ile çalışan güçlü pompalar sayesinde sulanması gerek tüm inşaat alanı , bir kısmını yada 32. katına su basma işini bizler güle oynaya yapabiliyoruz. Bu sırada ne biz nede siz müşterilerimizin elemanları ağır hortum vb çekme zahmetine girmiyor. Ankaranın her yerinde ki inşaat ve şantiyelere tankerle kuyularımızdan çıkarttığımız suyumuzu taşıyoruz.

Post Image 1

Suyumuzun gerek Ph değeri gerekse katı partikul oranının 0 olması nedeniyle ( zaten koliform bakteri değerimizde 0 ki dediğmiz gibi suyumuz içilebilir) yüzme ve süs havuzları için uygun olmakla beraber. Havuz işletim maliyetlerininde azalmasına yardımcıdır. Ankaranın her yerinde ki havuzlara tankerle kuyularımızdan çıkarttığımız suyumuzu taşıyoruz.

tag; ankara kuyu suyu satan , ankara cim sulama suyu , sulama tankeri ankara , ankara cim sulama tankeri, batikent cim sulama suyu tankeri , incek kuyu suyu , incek tanker su , incek tankerle su satan firmalar, incek insaat suyu nakliyesi, tankerle insaat suyu incek ankara

Diğer Hizmetlerimiz

HALI YIKAMA